• Zasiłki 2016

Format pdf
89.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność 1 szt.
ISBN 9788365361967

Zamówienie telefoniczne: 510214979

Zostaw telefon

"Zasiłki 2016. Komentarz do ustawy zasiłek chorobowy, wyrównawczy, macierzyński , opiekuńczy i świadczenie rehabilitacyjne.

Opis Komentarz do ustawy oraz porady dla ubezpieczonych i płatników składek dotyczące zasiłku chorobowego, wyrównawczego, macierzyńskiego , opiekuńczego i świadczenia rehabilitacyjnego.

W opracowaniu prawidłowe zasady ustalania prawa do zasiłków:

wysokość

podstawa wymiaru

roszczenia

Oddajemy do Państwa rąk publikację zawierającą tekst „ustawy zasiłkowej” regulującej szczegółowe zasady ustalania prawa do zasiłków, ich wysokości, podstawy wymiaru i postępowania związanego z roszczeniem o ich wypłatę. Jej przepisy na przestrzeni ostatniego roku ulegały wielokrotnym istotnym zmianom, a także zostały dodane zupełnie nowe uregulowania dotyczące elektronicznych zaświadczeń lekarskich, które weszły w życie od 1 stycznia 2016 r.

Opracowanie zawiera komentarz eksperta do poszczególnych przepisów, który w sposób przystępny umożliwi ich zrozumienie i stosowanie. W celu wyjaśnienia wątpliwości polecamy poradnikową część publikacji, która zawiera najczęstsze pytania, z którymi zwracają się zarówno ubezpieczeni, jak i płatnicy składek uprawnieni do wypłaty zasiłków. "


Bezpłatny fragment:
PDF
Autor Infor Biznes
Język Pl
Data wydania 2016-06-24
Wydawca Infor Biznes
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep zamknięty

Coś się nam skisiło :( Przepraszamy Was Szafowicze, ale trwają prace techniczne. Miejmy nadzieję, że przerwa w dostępie do sklepu potrwa do 28.10.2020 do godz 10:00