• Urlopy wypoczynkowe 2011

Format pdf
60.27
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność 1 szt.
ISBN 978-83-7572-205-5

Zamówienie telefoniczne: 510214979

Zostaw telefon

Czy to na Twojej głowie spoczywa cała ta papierkowa robota związana z obliczaniem wymiaru urlopów, przeliczaniem roboczych dni na godziny? A przecież oprócz tego masz mnóstwo innych równie ważnych spraw!

Zapoznaj się z praktycznym raportem „Urlopy wypoczynkowe 2011” i przekonaj się, z jaką łatwością rozliczysz urlop wypoczynkowy każdego pracownika w Twojej firmie. I to bez względu na jego czas pracy, stanowisko i wymiar zatrudnienia!

Sprawdź, jakich danych potrzebujesz, by prawidłowo ustalić wymiar urlopu. Zapoznaj się z przykładami obliczania wysokości wynagrodzenia urlopowego i ekwiwalentu za urlop. Przeczytaj, kiedy pracownik ma prawo do pierwszego urlopu i jak długo musi pracować, by złożyć wniosek o kolejny urlop – w pełnym wymiarze. Dowiedz się, dlaczego pracodawcy bardziej opłaca się sporządzić plan urlopów wypoczynkowych niż za każdym razem ustalać termin urlopu indywidualnie z pracownikiem oraz w jakim przypadku pracodawca musi zgodzić się na przesunięcie terminu urlopu.

Jeżeli zastanawiasz się:

  • Jak udzielać urlopu na żądanie pracownikowi zatrudnionemu na pełny etat i jego część?
  • Czy pracodawca może odwołać pracownika z urlopu i czy pracownikowi przysługuje za to odszkodowanie?
  • Czy pracownik przebywający cały rok lub większą część roku na zwolnieniu lekarskim ma prawo do urlopu oraz jak wyliczyć mu urlop?
  • Czy do wymiaru urlopu można wliczyć udokumentowane zatrudnienie za granicą?
  • Czy i w jakim wymiarze przysługuje urlop, gdy pracownik pracował tylko miesiąc i była to umowa na okres próbny? Czy trzeba udzielić urlopu, czy wypłacić ekwiwalent, gdy umowa próbna nie została przedłużona?

Nie zwlekaj! Zapoznaj się z raportem „Urlopy wypoczynkowe 2011” i przekonaj się, jak łatwo znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Wszystko w jednym miejscu!

W raporcie „Urlopy wypoczynkowe 2011” znajdziesz starannie wyselekcjonowane i zebrane informacje, wskazówki, porady i metody obliczeniowe. Wszystko w jednym miejscu, łatwo dostępne, całościowo ogarniające tematykę rozliczania urlopów.

Aby ułatwić Ci wyliczanie urlopów, określanie terminu nabycia przez pracowników prawa do urlopu oraz jego wymiaru, planowanie urlopów w Twojej firmie i w końcu udzielanie urlopów pracownikom, zawarliśmy w raporcieliczne przykłady z życia wzięte, opisujące wątpliwe sytuacje, wskazując na podstawy prawne dotyczące danej sytuacji. Wyróżniliśmy informacje, które powinieneś zapamiętać, oraz wyodrębniliśmy te, które są najważniejsze. W raporcie „Urlopy wypoczynkowe 2011” znajdziesz też praktyczne metody obliczeniowe, zobrazowane na przykładach, abyś nie musiał obawiać się, że popełnisz błąd podczas wyliczania urlopu dla pracowników czy obliczając wartość ekwiwalentu urlopowego.

Doradzają Ci specjaliści

Selekcja materiału oraz sposób jego prezentacji zostały dokonane pod staranną opieką specjalistów-praktyków, którzy kiedyś, tak jak Ty dziś, borykali się z całym tym urlopowym zamieszaniem. Dlatego doskonale wiedzą, jakie kwestie sprawiają Ci największe problemy oraz które przepisy prawa pracy są najtrudniejsze w interpretacji. Właśnie dlatego możesz być pewien, że prezentowane w raporcie „Urlopy wypoczynkowe 2011” porady, opracowania i komentarze, wyliczenia i z życia wzięte przykłady pozwolą Ci bezbłędnie obliczyć każdy wymiar urlopu! W dodatku dużo szybciej niż dotychczas!

Jeśli zastanawiasz się, jak sprawnie, bezbłędnie i bezstresowo rozliczyć urlopy pracowników...

Nie zwlekaj!

...zapoznaj się ze starannie zebranymi i wyselekcjonowanymi informacjami, wskazówkami, poradami i metodami obliczeniowymi, dzięki którym z łatwością rozliczysz urlop wypoczynkowy każdego pracownika w Twojej firmie w 100% zgodnie z obowiązującymi przepisami Kodeksu pracy.


Bezpłatny fragment:
PDF
Język Pl
Data wydania 2011-07-12
Wydawca Wiedza i Praktyka
Stron 104
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep zamknięty

Coś się nam skisiło :( Przepraszamy Was Szafowicze, ale trwają prace techniczne. Miejmy nadzieję, że przerwa w dostępie do sklepu potrwa do 28.10.2020 do godz 10:00